Η ιστοσελίδα Thrakiotis.com απευθύνεται σε ένα ευρύ κοινό το οποίο έχει σαν κοινό παρονομαστή την αγάπη του για τη Θράκη τον αθλητισμό τον πολιτισμό . Με συνεχώς αυξανόμενο αριθμό επισκεπτών και καθημερινή ενημέρωση αποκτήσαμε να έχουμε ένα σταθερό κοινό από Θρακιώτες και όχι μόνο. Για επικοινωνία: pthrakiotis@gmail.com

Our site is at APN Greece Directory Σ Σ

Ο ΚΑΙΡΟΣ

Home » , » ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ Η ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΤΟ ΑΛΜΑ!

ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ Η ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΤΟ ΑΛΜΑ!

ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! για την αθλήτρια του συλλόγου ΟΕΓΑ   ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  κατέκτησε 2η θέση στο άλμα!!!!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, από το Πανελλήνιο αγώνα Κορασίδων και Παίδων που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 23 Απριλίου 2016 στην αίθουσα ''Ιωάννης Μελισσανίδης" στην Μίκρα Θεσ/κη.
Από τις (76) αθλήτριες που αγωνίστηκαν από όλη την Ελλάδα, η αθλήτριά του ΟΕΓΑ  ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ κατέκτησε την 2η θέση παίρνοντας το αργυρό μετάλλιο στο άλμα και την 15η θέση στο σύνθετο ατομικό, οι νεοεισερχόμενες σε αυτήν την κατηγορία ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ και ΧΡΟΝΑΚΗ ΚΑΛΙΟΠΗ κατέκτησαν την 34η και 58η αντίστοιχα.

Στην κατηγορία των παίδων ο αθλητής ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ , μετά από επιλογή του θα αγωνιστεί με την κατηγορία των εφήβων στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο  7-8 Μαϊου 2016 στην Μίκρα Θεσσαλονόικης

Συγχαρητήρια σε όλους τους προπονητές ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ, ΜΠΟΥΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟ και ΚΟΥΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ,για την αξιόλογη και ποιοτική δουλειά τους!!