Με την 22η αγωνιστική ολοκληρώνεται και το πρωτάθλημα 2015-16 Β ΕΒΡΟΥ με τους παρακάτω αγώνες .
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ
Α ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ- ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
Παπαδόπουλος-Σουμάκας-Ναζιρόπουλος
ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ - ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
Σαμουρκασίδης-Γιαννόπουλος-Κωνόγλου
ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00
ΠΑΕ ΝΙΨΑΣ- ΑΒΑΝΤΑΣ
Δερμεντζόγλου-Τόλιος-Κελεσίδης
ΜΑΚΡΗ- ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
Κωνσταντάκης-Πανταζόπουλος-Τρύπης
ΔΟΡΙΣΚΟΣ -Κ20 ΕΘΝΙΚΟΣ
Σταφυλάς-Κωνόγλου-Σουμάκας
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΠΕΠΛΟΣ Α.Α 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΣΕΖΟΝ 2015-16 Α.Ε.Ν ΧΙΛΗΣ
..................................................................................................................
Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΕΒΡΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00
ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ - ΔΑΔΙΑ
Δερμεντζόγλου-Τερζόπουλος-Ευαγγελόπουλος
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ- ΛΥΚΟΦΗ
Δαλαμπούρας-Παλαιοπάνης-Χρηστίδου
ΣΟΦΙΚΟ - ΔΙΔΗΡΩ
Δαλής-Καλαϊτζίδης-Απιδόπουλος
ΤΥΧΕΡΟ- ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ
Στρατούδης-Τόλιος-Σταγκόπουλος
ΒΡΥΣΟΥΛΑ- ΙΣΑΑΚΙΟ Α.Α 3-0
ΡΕΠΟ ΕΝΩΣΗ ΚΥΑΝΗΣ ΑΣΒΕΣΤΑΔΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΉΤΡΙΑ ΣΕΖΟΝ 2015-16 Η ΕΝΩΣΗ ΚΥΑΝΗΣ ΑΣΒΕΣΤΑΔΩΝ
............................................................................................................................
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00
ΟΡΜΕΝΙΟ- ΚΥΠΡΙΝΟΣ
Τοκμακίδης-Τσίκας-Κίτσος Χρ.
ΔΟΞΑ- ΝΕΟΧΩΡΙ
Βασιλόπουλος-Μπρίμπος-Θάνος
ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00
ΟΙΝΟΗ -ΔΙΚΑΙΑ
Δαλαμπούρας-Τουντζιαράκης-Παπαχρήστου
ΦΥΛΑΚΙΟ-ΣΑΓΗΝΗ
Σαβούδης-Θεοδωρακέλης-Τσιάμπουρας
ΒΥΣΣΑ- ΘΟΥΡΙΟ
Παπαδόπουλος-Παλαιοπάνης-Καλαϊτζίδης
ΣΤΕΡΝΑ-ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Ουζουνίδης-Απιδόπουλος-Σαβούδης
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ Γ ΟΜΙΛΟ
tasportisthrakis@gmail.com
Διαβάστηκε
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ
Α ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ- ΑΕΝ ΧΙΛΗΣ
Παπαδόπουλος-Σουμάκας-Ναζιρόπουλος
ΑΕΚ ΕΒΡΟΥ - ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ
Σαμουρκασίδης-Γιαννόπουλος-Κωνόγλου
ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00
ΠΑΕ ΝΙΨΑΣ- ΑΒΑΝΤΑΣ
Δερμεντζόγλου-Τόλιος-Κελεσίδης
ΜΑΚΡΗ- ΑΡΙΣΤΕΙΝΟ
Κωνσταντάκης-Πανταζόπουλος-Τρύπης
ΔΟΡΙΣΚΟΣ -Κ20 ΕΘΝΙΚΟΣ
Σταφυλάς-Κωνόγλου-Σουμάκας
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΠΕΠΛΟΣ Α.Α 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΣΕΖΟΝ 2015-16 Α.Ε.Ν ΧΙΛΗΣ
..................................................................................................................
Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΕΒΡΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00
ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ - ΔΑΔΙΑ
Δερμεντζόγλου-Τερζόπουλος-Ευαγγελόπουλος
ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ- ΛΥΚΟΦΗ
Δαλαμπούρας-Παλαιοπάνης-Χρηστίδου
ΣΟΦΙΚΟ - ΔΙΔΗΡΩ
Δαλής-Καλαϊτζίδης-Απιδόπουλος
ΤΥΧΕΡΟ- ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ
Στρατούδης-Τόλιος-Σταγκόπουλος
ΒΡΥΣΟΥΛΑ- ΙΣΑΑΚΙΟ Α.Α 3-0
ΡΕΠΟ ΕΝΩΣΗ ΚΥΑΝΗΣ ΑΣΒΕΣΤΑΔΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΉΤΡΙΑ ΣΕΖΟΝ 2015-16 Η ΕΝΩΣΗ ΚΥΑΝΗΣ ΑΣΒΕΣΤΑΔΩΝ
............................................................................................................................
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00
ΟΡΜΕΝΙΟ- ΚΥΠΡΙΝΟΣ
Τοκμακίδης-Τσίκας-Κίτσος Χρ.
ΔΟΞΑ- ΝΕΟΧΩΡΙ
Βασιλόπουλος-Μπρίμπος-Θάνος
ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00
ΟΙΝΟΗ -ΔΙΚΑΙΑ
Δαλαμπούρας-Τουντζιαράκης-Παπαχρήστου
ΦΥΛΑΚΙΟ-ΣΑΓΗΝΗ
Σαβούδης-Θεοδωρακέλης-Τσιάμπουρας
ΒΥΣΣΑ- ΘΟΥΡΙΟ
Παπαδόπουλος-Παλαιοπάνης-Καλαϊτζίδης
ΣΤΕΡΝΑ-ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
Ουζουνίδης-Απιδόπουλος-Σαβούδης
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ Γ ΟΜΙΛΟ
ΘΕΣΗ
|
ΟΜΑΔΑ TA SPOR TIS THRAKIS
|
ΑΓΩΝΕΣ
|
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
|
---|---|---|---|
1
|
ΝΕΟΧΩΡΙ
|
21η
|
44
|
2
|
ΑΚΡ.Ν.ΒΥΣΣΑΣ
|
41
| |
3
|
ΚΥΠΡΙΝΟΣ
|
39
| |
4
|
ΟΙΝΟΗ
|
38
| |
5
|
ΔΟΞΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
|
35
| |
6
|
ΔΟΞΑ ΔΟΞΗΣ
|
29
| |
7
|
ΟΡΜΕΝΙΟ
|
29
| |
8
|
ΣΑΓΗΝΗ
|
25
| |
9
|
ΣΤΕΡΝΑ
|
24
| |
10
|
ΘΟΥΡΙΟ
|
20
| |
11
|
ΦΥΛΑΚΙΟ
|
12
| |
12
|
ΔΙΚΑΙΑ
|
0
| |
13
|
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ
|
0
|
tasportisthrakis@gmail.com
Διαβάστηκε
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου